Споделете тази публикация, ако ви харесва!

Нестероидните противовъзпалителни препарати, като например ибупрофен или диклофенак, могат да предизвикат спиране на сърцето. Такава новина съобщават учени от Дания на страниците на популярно медицинско издание. “Фактът, че нестероидните противовъзпалителни препарати се продават масово и то без рецепта, вкарва много хора в заблуда относно безвредността на тези лекарства. Ние обърнахме внимание и на това, че приемът на ибупрофен и диклофенак корелира с внезапното спиране на сърцето” – казва професорът по кардиология Гунар Гисласон от Копенхагенския университет.

КОМЕНТИРАЙ ЧРЕЗ FACEBOOK
Източници:

Блиц

https://aktualninovini.com/wp-content/uploads/2017/03/1468776052-lekarstva.jpghttps://aktualninovini.com/wp-content/uploads/2017/03/1468776052-lekarstva-300x300.jpgRadoslav PetkovЗдраведо спиране,Много внимавайте!,може да доведат,на сърцето,Тези лекарства
Нестероидните противовъзпалителни препарати, като например ибупрофен или диклофенак, могат да предизвикат спиране на сърцето. Такава новина съобщават учени от Дания на страниците на популярно медицинско издание. “Фактът, че нестероидните противовъзпалителни препарати се продават масово и то без рецепта, вкарва много хора в заблуда относно безвредността на тези лекарства....